PIĘTNASTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU           14 lipca 2019

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Nowa jakość życia, do jakiej zaprasza nas Chrystus, jest nie tylko wyzwaniem, ale nade wszystko obietnicą Mistrza. Udział w niedzielnej Eucharystii pozwala nam z nowej perspektywy spojrzeć na własne życie i wydarzenia wokół nas.
  2. Dzisiaj po sumie udamy się z modlitwa i śpiewem udamy się do kapliczki Matki Bożej na zakręcie.
  3. Składka z dnia dzisiejszego przeznaczona na rzecz naszej świątyni
  4. Dzisiaj o godz. 21.45 Radio FARA przeprowadzi transmisję czuwania nocnego z kaplicy Matki Bożej na Jasnej Górze, w którym wezmą udział duchowi pielgrzymi i uczestnicy Diecezjalnej Sztafety Różańcowej z naszej archidiecezji. Następnie w poniedziałek, 15 lipca 2019 r., Radio FARA przeprowadzi transmisję radiowo-telewizyjną z powitania pielgrzymów i Mszy Świętej na zakończenie 39. Przemyskiej Archidiecezjalnej Pieszej Pielgrzymki na Jasną Górę z Bazyliki Jasnogórskiej. Początek transmisji o godz. 9.00.
  5. Msze św. w tygodniu o 18:00
  6. We środę nowenna do Matki Bożej Nieustającej Pomocy. W niedzielę 28 lipca 2019 r. w Sanktuarium Matki Bożej Pocieszenia w Jodłówce odbędzie się spotkanie rodzin księży diecezjalnych i zakonnych, rodzin sióstr zakonnych i kleryków. W programie przewidziano:16.00 – Program słowno-muzyczny

17.00 – Msza święta pod przewodnictwem Księdza Arcybiskupa Adama Szala

18.00 – Agapa w Parku Pielgrzyma

1. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii.
  2. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Troskę o świątynię pragnę zlecić grupie numer 13

W TYM TYGODNIU PATRONUJĄ NAM:

• 15 VII – św. Bonawentura (1221-1274), biskup, Doktor Kościoła, autor traktatów teologicznych i życiorysów św. Franciszka,
  • 16 VII – Matka Boża z góry Karmel, patronka duchowych synów proroka Eliasza, karmelitów

Intencje Mszalne 15 VII ― 21 VII 2019

Poniedziałek 18:00 † Tadeusz Mach 3 śm i †† rodziców

18:30 † Marianna Stanowska intencja od rodź Dubanik

wtorek  18:00 †† Aniela Ignacy Weronika Stanisław

18:30 † Marianna Stanowska intencja od rodź Przeworckich

środa 18:00 † Henryk 5 r śm

18:30 † Marianna Stanowska intencja od Józefa Podolak z Krzeczowic z rodziną i od rodziny Magoń

czwartek Cieszacin Mały godz. 18:00 † Krystyna Bujar od Marty Wojtyna

piątek   18:00 †† Józef Aniela Niedźwiedź

18:30 † Marianna Stanowska intencja od wnuków i prawnuków

Sobota 18:00 †† Stanisław Zofia Antoni

18:30 † Marianna Stanowska intencja od Sylwi Rycombel z rodziną

Niedziela  21 VII 2019
godz. 7:30 O zdrowie Boże błogosławieństwo i potrzebne łaski

9:00 †† Genowefa Stanisław Leszek

godz. 10:30 intencja od p. Motyka

Do zawarcia związku małżeńskiego przygotowują się następujące osoby

Piotr Zabłocki ur w Przeworsku zamieszkały par Cieszacin z Marzena Jakubik ur w Jarosławiu zam par Pawłosiów zap 2

Kamil Szyna lur Rzeszów zam par Manasterz z Magdalena Żuk ur Jarosław zam par Cieszacin Wielki zap 1

Kto by wiedział o przeszkodach zachodzących miedzy stronami proszony jest dać znać do urzędu parafialnego.

Polećmy Bogu wszystkich ofiarodawców i dobroczyńców a także troszczących się o nasze świątynie .