SZÓSTA NIEDZIELA W CIĄGU ROKU                                    16 lutego 2020

OGŁOSZENIA DUSZPASTERSKIE

1. Każda niedziela jest wyjątkową okazją do dojrzewania naszej wiary, do pogłębiania i zacieśniania naszej osobistej relacji z Panem Bogiem. Jakże jest ważne, aby w tym procesie brała udział każda nasza rodzina i cała wspólnota parafialna. Pozwólmy Panu Jezusowi przemieniać nasze życie. Powierzajmy Mu trudy minionego tygodnia i nadzieje nadchodzących dni. Niech On działa w naszych sercach, wówczas codzienność wypełni się dobrem.
  2. Przed tygodniem zebrano kwotę 1925 zł serdeczne Bóg zapłać wszystkim darczyńcom.
  3. Msze św. w tygodniu codziennie o godz. 17:00
  4. Dziękuje bardzo wszystkim którzy pomogli chorym i starszym w dotarciu do świątyni na dzień chorego.
  5. Spotkanie dla klasy VIII środa po nowennie
  6. Bóg zapłać za sprzątanie kościoła i złożoną ofiarę. Troskę o świątynię pragnę zlecić grupie numer 10.
  7. Prasa katolicka do nabycia w zakrystii.

Intencje Mszalne 17 II – 23 II 2020

Poniedziałek 17:00 † Bolesław Kociuba od rodziny Szkoła z Jarosławia

Wtorek 17:00 † Bolesław Kociuba od Jerzego Prochownik z rodziną

Środa  godz. 17:00 † Bolesław Kociuba od rodziny Pajda